Drogi Użytkowniku! Regulamin naszego serwera może w każdej chwili zostać zmieniony. Pamiętaj, że korzystając z naszego serwera akceptujesz regulamin i będziesz stosować się do wszelkich zasad panujących na naszym serwerze.

§1.1. Na serwerze głosowym Strike-ts3.pl obowiązuje regulamin. §1.2. Strike-ts3.pl jest darmowym serwerem głosowym dla każdego użytkownika. §1.3. Dodatkowe usługi są opisane na kanale “· Płatne Usługi”. §1.4. Prawo do sprzedawania dodatkowych usług posiadają jedynie osoby z rangą "CEO". §1.5. Każdy użytkownik, który łączy się po raz pierwszy z naszym serwerem, automatycznie akceptuje regulamin serwera. §1.6. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania! §1.7. Kary za kwestie nieujęte w regulaminie zostają ustalone osobiście przez §1.8. Kanały ELITE/PREMIUM/VIP nie muszą rygorystycznie przestrzegać zasad co do ilości wymaganych osób.

§2.1 Zakazuje się: podszywania pod administrację serwera (ustawianie nicków/prefixów, podawanie się za członka administracji); §2.2 Zakazuje się: reklamowania innych serwerów & kanałów na youtube etc. §2.3 Zakazuje się: używania modulatorów głosu oraz puszczania muzyki na kanałach publicznych; §2.4 Zakazuje się: ustawiania zdjęć innych użytkowników bez ich zgody. §2.5 Zakazuje się: robienia tzw. multikont, na serwerer dozwolone jest posiadanie maksymalnie dwóch tożsamości. §2.6 Zakazuje się: mieszania w życie prywatne Administracji. §2.7 Zakazuje się: skakania po kanałach i spamu zaczepkami i wiadomościami prywatnymi; §2.8 Zakazuje się: nagrywania na kanałach publicznych (odstępstwo jedynie wtedy, kiedy nagranie zostanie wykorzystane w formie dowodu). §2.9 Zakazuje się: skakania po kanałach i spamu zaczepkami i wiadomościami prywatnymi;

§3.1 Zastrzega sobie prawo do: nagrywania wszystkich rozmów; §3.2 Zastrzega sobie prawo do: edycji nazwy kanału bez wcześniejszego poinformowania właściciela; §3.3 Zastrzega sobie prawo do: edycji regulaminu bez uprzedniego poinformowania użytkowników. §3.4 W momencie otrzymania rangi administratora, użytkownik reprezentuje serwer głosowy.